Apie mus

Atnaujinta

FIRMUS MEDICUS

Kelis dešimtmečius veiklą vykdžiusi Beatričės ir Vytauto Kiguolių Privati Poliklinika.

Medicinos paslaugos ir tyrimai. Netradiciniai gydymo metodai, Elektropunktūrinė R. Folio diagnostika, bei gydymas individualiais homeopatiniais ir kitokiais preparatais, jų dozės ir vartojimo trukmės parinkimas.

Įmonėje sukaupta didžiulė pacientų ligų istorijų duomenų bazė.  Nuasmeninti duomenys naudojami įvairioms statistinėms analizėms, bei efektyvių gydymo metodų parinkimui.

Bioinformacinio skenavimo būdu, naudojant elektropunktūrine diagnostika, nustatomas organizmo gyvybinės energijos atsakas į silpną, tolygią elektros srovę, vadinamą biorezonansu. Taip įvertinamas energijos disbalansas – sveikatos sutrikimas. Taip pat nustatomos esamo sutrikimo galimos išorinės ir vidinės priežastys, sveikatos sutrikimą lydintys faktoriai, parenkamos priemonės ir būdai jos atstatymui.

Įmonės juridinis statusas pasikeitė 2015 metais.

Firmus Medicus gydymo paslaugų neteikia.

FIRMUSMEDICUS.LT

Firmusmedicus.lt – nešališka informacinio pobūdžio svetainė, siekianti paskatinti Lietuvos piliečius susimąstyti jiems svarbiais klausimaisLankytojai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio sveikatos naujienomis, mokslinių tyrimų duomenimis, studijomis, apžvalgomis bei komentarais. Straipsniuose remiamės susisteminta, ilgamete poliklinikos statistika, bei patirtimi. Svetainėje publikuojama tik kokybiška informacija.

Projektas nėra susijęs su jokiomis Trečiosiomis šalimis.

Firmusmedicus.lt yra valdoma UAB „Elektroniniai sprendimai“. Įmonė informacinių projektų versle dirba nuo 2004-tų metų. Komandoje dirba savo srities ekspertai, kurie, ruošdami straipsnius, nepasiduoda manipuliacijoms ir atsižvelgia į visus šaltinius, bei nuomones.

Su Firmusmedicus.lt komanda susisiekti galite nuėję į Kontaktų skiltį čia. Daugiau informacijos skaitykite: Naudojimosi instrukcijaPrivatumo politikaAtsakomybės apribojimas, Ryšių atskleidimas.