Naudojimosi instrukcija

Atnaujinta

Dėkojame, kad lankotės Asociacijos FIRMUS MEDICUS, Firmusmedicus.lt svetainėje. Prieš pradėdami naudotis šia svetaine, atidžiai perskaitykite toliau pateiktą informaciją. 

Terminai „Firmusmedicus.lt“, „teikiamos paslaugos“, „vieta“, „mes“, „mus“ nurodo svetainės savininkus, tuo tarpu terminas „Jūs“ nurodo svetainės vartotoją / lankytoją.

  1. Firmusmedicus.lt yra viešai prieinama, bendrosios paskirties asociacijos FIRMUS MEDICUS svetainė, kuri yra skirta naujienų ir kitos informacijos publikavimui. Tai yra informacinio pobūdžio svetainė, kuri savo lankytojams suteikia kokybišką ir nemokamą medžiagą. Svetainėje yra skelbiamos įvairaus pobūdžio naujienos, informacinio pobūdžio straipsniai, apžvalgos ir kita aktuali informacija. Daugiau informacijos apie asociacijos FIRMUS MEDICUS tikslus ir uždavinius galite rasti skiltyje APIE MUS.
  2. Svetainė gali būti susijusi su bet kuria joje rekomenduojama programa, paslauga ar produktu. Kai kurios programos, paslaugos ar produktai yra mokami. Kai puslapio lankytojas įsigyja čia rekomenduojamą produktą/paslaugą, gamintojai gali mums mokėti komisinius. Prieš rekomenduodami produktą lankytojams, mes jį visokeriopai išbandome. Vis dėlto, parsisiuntus programinę įrangą ar įsigijus paslaugą iš Firmusmedicus.lt puslapio, visa rizika, susijusi su ja, pereina vartotojui. Mūsų svetainė neatsako už produktų tikslumą ar efektyvų veikimą.
  3. Firmusmedicus.lt ir su svetaine susijusios šalys neprivalo peržiūrėti ar stebėti trečiųjų šalių svetainių, kurios yra susijusios su mūsų teikiamomis paslaugomis. Spausdami nuorodas, pateikiamas Firmusmedicus.lt svetainėje, vartotojai supranta, kad Firmusmedicus.lt neatsako už kitų puslapių tikslumą, saugumą ar jų turinį.
  4. Lankytojai gali rašyti komentarus ir suteikti grįžtamąjį ryšį Firmusmedicus.lt komandai. Jūs sutinkate nerašyti ir neperduoti bet kokios autorių teises pažeidžiančios, neteisėtos, žalingos, grąsinančios, įžeidžiančios, puolamosios, šmeižiančios, vulgarios, rasinės ir etninės, ar kitokiu požiūriu netinkamos informacijos, įskaitant, tačiau neapsiribojant, bet kokia medžiaga, kuri skatina su baudžiamuoju kodeksu susijusį elgesį, arba jei jis pažeidžia kitų asmenų teises ar bet kokią galiojančią vietos, valstybės, ar tarptautinę teisę.
  5. Autorių teisių saugomas turinys yra draudžiamas ir negali būti skelbiamas jokia forma, įskaitant komentarus, pakeitimus ar straipsnius. Toks turinys yra iškart pašalinamas iš puslapio. Firmusmedicus.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra keisti, koreguoti ar ištrinti bet kokį turinį: komentarus, klausimus ar straipsnius. Firmusmedicus.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti priėjimą prie viešam naudojimui skirtos puslapio sistemos. Neautorizuotas ar įstatymus pažeidžiantis puslapio turinio naudojimas gali būti teisinio konflikto pagrindas.
  6. Puslapio ir jo teikiamų paslaugų naudojimas yra paties lankytojo rizika. Nei Firmusmedicus.lt, nei svetainės partneriai nėra atsakingi už jokią žalą ar kokių nors tiesioginių ar netiesioginių, atsitiktinių, pasekminių, specialiųjų, baudžiamųjų arba panašių nuostolių patyrimą dėl jūsų naudojimosi, ar nemokėjimo naudotis, paslaugomis ir puslapyje talpinama informacija. jūs sutinkate, kad naudodamiesi puslapiu, paslaugomis ar instrukcijomis, pateiktomis šiame puslapyje, jūs atsisakote bet kokių pretenzijų firmusmedicus.lt savininkams, partneriams, rėmėjams, agentams, atstovams ar licenzijas išdavusiems žmonėms.
  7. Visi paviešinti komentarai, pataisymai ir keitimai gali būti traktuojami kaip nekonfidencialios ir nepatentuotos informacijos skleidimas. Jūs prisiimate visą atsakomybę už viską, ką skelbiate ar perduodate šioje svetainėje, ir suteikiate Firmusmedicus.lt visą teisę redaguoti, kopijuoti, skelbti ir platinti bet kokią informaciją arba turinį bet kokiais tikslais.
  8. Kaip Firmusmedicus.lt lankytojas, Jūs galite gauti reguliarius el. pašto laiškus, pranešančius apie puslapio atnaujinimus ir kitą informaciją. Jūs galite būti informuotas apie naujas paslaugas, patobulinimus ir kitus įvykius. Mes stengiamės išlaikyti kuo mažesnį el. laiškų kiekį, tačiau, nepavykus nusiųsti laiško į Jūsų nurodytą adresą, mes bandysime panaudoti visą Jūsų pateiktą informaciją, kad surastume teisingą Jūsų el. pašto adresą. Jeigu tai nepavyks – el. pašto siuntimas tuo adresu bus sustabdytas.
  9. Šios naudojimosi salygos ir visi galimi ginčai, kylantys iš šio puslapio ar jo teikiamų paslaugų naudojimo, bus reglamentuoti, aiškinami ir įgyvendinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šio puslapio naudojimas reiškia Jūsų sutikimą su šiomis svetainės naudojimosi sąlygomis, tačiau jis nėra apribotas tik šiame dokumente parašytais įsipareigojimais.
  10. Naudojimosi sąlygų pažeidimas gali lemti informacijos ištrynimą ar puslapio pasiekiamumo panaikinimą. Visi ginčai, kylantys dėl Firmusmedicus.lt naudojimo, bus reglamentuojami Lietuvos respublikos įstatymų.

Plačiau apie Firmusmedicus.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie mus, Privatumo politika, Atsakomybės apribojimas. Ryšių atskleidimas pateikiamas čia. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis. Norėdami tapti Asociacijos nariais, perskaitykite informaciją apie Narių priėmimo tvarką. Norėdami paremti Asociaciją, susipažinkite su Paramos teikimo būdais ir sąlygomis.

Pamėk Mus Facebook'e