Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

Asociacija FIRMUS MEDICUS Firmusmedicus.lt svetainėje teikia susistemintą informaciją, kuri buvo viešai pateikta įvairių asmenų bei organizacijų. Paslaugos teikėjas neprisiima jokios garantijos, įskaitant, bet neapsiribojant, pritaikymo konkrečiam tikslui garantiją.

Nors Firmusmedicus.lt daro viską, kad savo vartotojams pateiktų tik naujausią ir pačią tiksliausią informaciją, svetainė ir jos atstovai neteikia jokių garantijų, susijusių su išreikštu ar numanomu išsamumu, tikslumu, patikimumu, tinkamumu ar prieinamumu. Tai galioja tiek svetainėje pateiktai informacijai, tiek ir produktams ar paslaugoms, kurios yra siūlomos joje.

Visa informacija, kurią pateikiame svetainėje, yra griežtai Jūsų pačių rizika. Firmusmedicus.lt komanda nėra atsakinga už Jūsų tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ir patirtą žalą, ar bet kokią kitą žalą, kuri atsirado šios svetainės naudojimo pasekoje.

Svetainėje Jūs galite pasiekti kitas svetaines, kurios nėra kontroliuojamos Firmusmedicus.lt ar paslaugos teikėjo. Mes nekontroliuojame šių svetainių turinio, todėl jose Jūs lankotės savo pačių rizika. Dalis puslapio turinio, tame tarpe ir „Klausk“ dalis, yra generuojama pačių vartotojų. Ten skelbiama informacija yra jų asmeninė nuomonė, Firmusmedicus.lt neprisiima jokios atsakomybės už ten skelbiamą turinį. 

Paslaugos teikėjas daro viską, kad svetainė veiktų sklandžiai. Vis dėlto, Firmusmedicus.lt neprisiima jokios atsakomybės ir negali būti atsakinga už technines problemas ar kitokius, nuo mūsų nepriklausančius, trikdžius.

Plačiau apie Firmusmedicus.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie musPrivatumo politikaNaudojimosi sąlygos, Ryšių atskleidimas.  Jei turite klausimų, susisiekite