Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

Asociacija „Firmus Medicus“ Firmusmedicus.lt svetainėje skelbia susistemintą informaciją pateiktą įvairiose viešai prieinamose medicininėse duomenų bazėse, moksliniuose žurnaluose, bei už sveikatą atsakingų institucijų svetainėse. Taip pat teikia įvairių medikų, mokslininkų, teisininkų, viešų asmenų viešai išreikštą nuomonę, argumentus, straipsnius, bei analitinius ar mokslinius darbus. 

Firmusmedicus.lt daro viską, kad savo vartotojams pateiktų naujausią ir pačią tiksliausią informaciją, paremtą moksline informacija ir profesionaliai atrinktais šaltiniais, kurie nurodomi kiekvieno straipsnio apačioje. Svetainė ir jos atstovai neteikia medicininių patarimų, bei garantijų, susijusių su išreikštu ar numanomu išsamumu ir tinkamumu. Tai galioja ir svetainėje pateiktai informacijai, ir produktams, ir preparatams, ir rekomenduojamoms paslaugoms.

Perskaičius pateiktą informaciją svetainėje ir prieš priimant bet kokius individualius sprendimus dėl savo, ar savo vaikų gydymo, sveikatinimo, farmakologinių preparatų vartojimo, papildų vartojimo, medicininių paslaugų pasirinkimo būtina pasitarti su gydytoju, arba vaistininku. Firmusmedicus.lt komanda nėra atsakinga už Jūsų tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ir patirtą žalą, ar bet kokią kitą žalą, kuri atsirado šios svetainės naudojimo pasekoje.

Svetainėje Jūs galite pasiekti kitas svetaines, kurios nėra kontroliuojamos Firmusmedicus.lt ar paslaugos teikėjo. Mes nekontroliuojame šių svetainių turinio, todėl jose Jūs lankotės savo pačių rizika. Dalis puslapio turinio, tame tarpe ir „Klausk” dalis, yra generuojama pačių vartotojų. Ten skelbiama informacija yra jų asmeninė nuomonė, Firmusmedicus.lt neprisiima jokios atsakomybės už ten skelbiamą turinį. 

Paslaugos teikėjas daro viską, kad svetainė veiktų sklandžiai. Vis dėlto, Firmusmedicus.lt neprisiima jokios atsakomybės ir negali būti atsakinga už technines problemas ar kitokius, nuo mūsų nepriklausančius, trikdžius.

Plačiau apie Firmusmedicus.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie musPrivatumo politikaNaudojimosi sąlygos, Ryšių atskleidimas.  Jei turite klausimų, susisiekite. Norėdami tapti Asociacijos nariais, perskaitykite informaciją apie Narių priėmimo tvarką. Norėdami paremti Asociaciją, susipažinkite su Paramos teikimo būdais.

Pamėk Mus Facebook'e