Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

Informacija apie Firmusmedicus.lt ryšius su partneriais pateikta toliau:

Firmusmedicus.lt yra asociacijos FIRMUS MEDICUS informacinis puslapis, kuris priklauso UAB „Elektroniniai sprendimai“. Įmonė įkurta Lietuvoje, 2004-taisiais metais, direktorė – Jurgita Kiguolė. Įmonė vysto daugiau nei dvidešimt elektroninių projektų anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir kitomis kalbomis. 

Asociacija „FIRMUS MEDICUS” pasisako už visas sveikatai saugias užkrečiamųjų ligų profilaktikos priemones ir už asmens ir(arba) jo tėvų arba teisėtų globėjų apsisprendimo laisvę, kaip savarankiškai spręsti savo ir (arba) savo globotinio sveikatos apsaugos klausimus, pasirenkant įvairias ligų profilaktikos priemones, atsižvelgiant į visą prieinamą informaciją ir žinias apie sveikatos priežiūros būdus bei sveikatos sistemos paslaugas.. Įmonės kodas 305168407. Asociacijos pirmininkas – Ugnius Kiguolis. Daugiau apie asociaciją, jos tikslus ir uždavinius galite paskaityti skiltyje APIE MUS.

Firmusmedicus.lt projektas yra nešališkas ir nesusijęs su Trečiosiomis šalimis. Projekto savininkai veikia neturėdami jokių tiesioginių ar netiesioginių komercinių tikslų. Svetainė skatina nuomonių įvairovę ir veikia kaip nešališkas informacijos skleidėjas. Joje nėra skelbiami užsakomieji ar reklaminiai straipsniai. 

Plačiau apie Firmusmedicus.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie mus, Privatumo politika, Atsakomybės apribojimas, Naudojimosi sąlygos. Jei turite klausimų, susisiekite. Norėdami tapti Asociacijos nariais, perskaitykite informaciją apie Narių priėmimo tvarką. Norėdami paremti Asociaciją, susipažinkite su Paramos teikimo būdais.

Pamėk Mus Facebook'e