Ar belaidžio ryšio spinduliuotė tikrai žinomas kancerogenas?

PSO: Belaidis ryšys turi būti perklasifikuotas į 2A grupę, „Tikėtinas žmogaus kancerogenas“ arba 1 grupę, „Žinomas žmogaus kancerogenas“

5G rizika5G, kaip ir bet kuris kitas radijo ryšys, klasifikuojamas kaip „tikėtinas žmogaus kancerogenas“ arba „žinomas žmogaus kancerogenas“

Daugelis PSO mokslininkų, kurie taip pat yra ir PSO patarėjai bei 2011 metais vykusių PSO Vėžio tyrimų agentūros darbo grupės nariai, teigia, kad nauji ir papildomi moksliniai tyrimai rodo, jog belaidžių įrenginių (angl. wireless) spinduliuotė, įskaitant ir  5G ryšį, turi būti perklasifikuota į 2A (Tikėtinas žmogaus kancerogenas) arba 1 (Žinomas žmogaus kancerogenas) kancerogenų grupę.

Ekspertai taip pat teigia, jog mokslininkų nuomonė keitėsi ir dabar įrodymų, patvirtinančių 2A kancerogeniškumą yra daugiau nei buvo kažkada anksčiau. Dėl šios priežasties, ekspertai nuolat atnaujina savo įžvalgas, diskutuojančias apie 5G ir belaidės spinduliuotės grėsmę.

Dr. Anthony Miller: Sukaupta pakankamai įrodymų, leidžiančių belaidžius pretaisus traktuoti kaip kancerogenus

Dr. Anthony Miller yra žinomas mokslininkas, nuolat publikuojantis mokslinius tyrimus, vedantis paskaitas ir taip pat atliekantis valstybės atsakovų užsakytus tyrimus, susijusius su didėjančia sveikatos problemų rizika dėl dažno belaidžių technologijų naudojimo. Mokslininkas yra sukaupęs keturis dešimtmečius skirtingos patirties, įskaitant bendradarbiavimą su PSO Tarptautine Vėžio Tyrimų Agentūra (PSOTVTA).

Mokslininko pareiškimas Toronto mieste:

Savo 2017 metais pravestoje paskaitoje Dr. Anthony Miller skelbia, kad yra pakankamai įrodymų, jog galėtume belaidžius prietaisus traktuoti kaip žmogaus kancerogeną.[1] Jis taip pat pateikė įrodymus Nacionaliniai Toksikologijos Programai.[2]

Dr. Lennart Hardell: Spinduliuotė dalyvauja tiek kancerogenų atsiradimo, tiek ir skatinimo stadijose

Dr. Lennart Hardell intensyviai gilinasi į didėjančios grėsmės temą ir nuolat leidžia straipsnius ir kitus tyrimus, teigiančius, kad ši radiacija yra kancerogenas. Jis išleido daugybę smulkių tyrimų, patvirtinančių šią nuomonę, bei nuolat pildo savo blogą, kuriame taip pat yra skelbiamas laiškas PSO.[3]

Vienas jų – Nacionaliniame Onkologijos žurnale skelbtas tyrimas, pavadinimu „Kontrolinės studijos apie ryšį tarp piktybinių smegenų navikų, diagnozuotų 2007-2009 metais, ir mobiliųjų bei bevielių telefonų panaudojimą“.[4] Šios studijos patvirtino vienos asociacijos rezultatus dėl piktybinių smegenų navikų ir mobiliųjų bei bevielių telefonų naudojimo ryšio. Atradimai remia hipotezę, kuri teigia, kad bevieliai prietaisai dalyvauja tiek kancerogenų inicijavimo, tiek ir skatinimo stadijose.

Pažiūrėkite Dr. Lennart Hardell kalbą, pasakytą 2018 metais danų parlamentui:

Hardell komentarai apie nacionalinę toksikologijos programą, kurie turi pilnus paaiškinimus su moksliškai pagrįstomis citatomis, yra pateikti šioje nuorodoje.

Dr. Chris Portier: Bevielė radiacija sukelia potencialiai pavojingus padarinius

Anot Ch. Porter, neseniai atsistatydinusio CDC direktoriaus, oficialaus skelbimo dėl bevielio ryšio rizikos, jo atsargiai ir kruopščiai atlikta mokslinės literatūros peržiūra demonstruoja, kad bevielė radiacija sukelia potencialiai pavojingus padarinius.[5][6]

Kitas mokslininkas, PSO Vėžio tyrimų agentūros ekspertas ir buvęs Suomijos valdžios ekspertas Dariusz Leszczynski, neseniai skaitė paskaitą apie būtinas belaidės radiacijos saugumo priemones Belgrade, Serbijoje. Jo paskaitos skaidrės ir straipsnis, kalbantis apie būtinybę imtis saugumo priemonių.

Dr. Igor Belyaev: Daugybė viešai paskelbtų įrodymų atskleidžia radijo dažnių spinduliuotės padarinius

Šimtai viešai paskelbtų įrodymų atskleidžia radijo dažnių spinduliuotės padarinius. Maždaug pusė paskelbtų tyrimų skatina rimtą nerimą dėl radijo dažnių keliamo poveikio. Šis akivaizdus neatitikimas gali būti susidaręs su įvairiomis aplinkos sąlygomis, nes neterminiai radijo dažnių padariniai glaudžiai susiję su įvairiais parametrais ir biologiniais rodikliais.

Dr. Igor Belyaev yra pagrindinis vėžio tyrimų instituto tyrėjas, kuris dirba Slovakijos Mokslo Akademijoje, Bratislavijoje. Dr. Belyaev buvo vienas iš trisdešimties narių, dalyvavusių PSO Vėžio tyrimų agentūros grupėje, kuriai buvo pateikta užduotis suklasifikuoti mobiliųjų telefonų spinduliuotės kancerogeniškumą. To pasekoje, ši grupė taip pat paskelbė 2013 metų monografiją. Mokslininko kalbą Nacionaliniame Spaudos Klube galite pamatyti čia:

Šaltiniai
Pamėk Mus Facebook'e