Dr. Martin Pall: įdiegti 5G be jokių biologinių saugumo tyrimų yra pati kvailiausia idėja

Martin L. Pall -

5G projektas skubinamas neatlikus pakankamo kiekio biologinių tyrimų

5G ir moksliniai tyrimaiKol mobiliųjų technologijų pramonė su džiaugsmu pasakoja apie 5G pranašumus, mokslininkai perspėja, jog tokio ryšio diegimas be tinkamai atliktų saugumo tyrimų yra itin kvailas ir neatsakingas elgesys, dėl kurio bus priversti kentėti visi.

Nors belaidžių technologijų pramonė nuolat liaupsina 5G ryšį ir pasakoja apie jo pranašumus, kurie nukels pasaulį į visai kitą technologijų lygį, tačiau pramonė visiškai ignoruoja mokslininkų perspėjimus ir reikalavimus atlikti kuo daugiau mokslinių tyrimų. Telekomunikacijų bendrovės užsimerkia prieš galimą destruktyvią žalą žmonėms, gyvūnams bei mikroorganizmams ir skubina 5G atėjimą į rinką, kartodami, jog elektromagnetinė spinduliuotė gali turėti tik terminį poveikį.

Visgi dr. Martin Pall, kaip ir daug kitų mokslininkų, tvirtina, jog elektromagnetinė spinduliuotė gali padaryti biologinę žalą. Tikrasis destruktyvaus poveikio mastas išryškės tik tada, kai 5G bus pilnai įdiegtas ir veiks drauge su kitais, jau egzistuojančiais ryšiais.

„Firmus Medicus“ komanda kviečia paskaityti išsamius dr. Martin Pall paaiškinimus apie tai, kaip ir kodėl 5G ryšys gali paveikti mus visus.

5G antenos stovės visur, todėl jų kažin ar bus įmanoma išvengti, net jei to norėsite

Dr. Martin PallPasak dr. Martin Pall, belaidžių technologijų pramonė nuolat kartoja, jog 5G gali turėti tik terminį poveikį, tačiau tai netiesa, nes elektromagnetinė spinduliuotė prasiskverbia giliau ir gali pažeisti daug skirtingų sričių.

5G naudojamos milimetrinės bangos veikia per įtampą turintį kalcio kanalą (VGCC).[1] 5G sukurtas ypač dideliam informacijos kiekiui per sekundę perduoti, todėl ypač smarkiai pulsuoja. Šių milimetrinių bangų elektrinės dalys nelabai prasiskverbia į pastatus, todėl milijonai 5G antenų turi būti suplanuotos arti mūsų namų, mokyklų, bažnyčių, verslo ir kt. pastatų. Taigi, beveik neįmanoma išvengti šio ryšio spinduliuotės.

Atsižvelgiant į aukštą 5G spinduliuotės pulsacijos lygį, net ir trumpa spinduliuotė gali sukelti stiprų biologinį poveikį. Be to, dėl išvados,[2] kad 5G sistemose naudojama išvesties galia, kartais 30 kartų didesnė nei ankstesnėse sistemose, turime svarų argumentą katastrofai.

Belaidžių technologijų pramonė aiškina, kad 5G ir kitų milimetrinių bangų spinduliuotė padarys poveikį tik išoriniam kūno milimetrui.[3]

Tiesa, kad 5G ir kiti milimetrinių bangų dažniai sukels labai stiprų paviršiaus poveikį, kuris kelia didžiausią susirūpinimą. Bet taip pat buvo įrodyta,[4] kad milimetrinės bangos gali paveikti organizmą labai smarkiai prasiskverbdamos ir darydamos įtaką žmogaus smegenų funkcijai bei EEG veiklai, taip pat paveikdamos daugelį gyvūnų vidaus organų.[5] O pramonės atstovų tvirtinimai yra neteisingi, kaip ir daugelyje kitų sričių.

Tikrąjį 5G žalingumą pajusime tik tada, kai jis pilnai veiks

Elektromagnetinio lauko magnetinės dalys yra labai skvarbios, todėl jos veikia jėgas ant ištirpusių jonų vandeninėse mūsų ląstelių ir kūno dalyse, judindamos tuos jonus ir regeneruodamos elektrines elektromagnetinės spinduliuotės dalis tokiu pat dažniu ir pulsacijomis, tik daug mažesniu intensyvumu. Tada jos gali suaktyvinti VGCC įtampos jutiklį dėl nepaprasto jautrumo net labai silpnoms elektromagnetinės spinduliuotės elektrinėms jėgoms. 

Taigi fizika mums vėl paaiškina, kaip sistema iš tikrųjų veikia pagrindinį biologinį taikinį.

Bet tokio pilnai veikiančio 5G (jis visada veikia kartu su 4G) poveikis bus žymiai blogesnis nei bet koks poveikis, kurį matysime pačioje 5G įjungimo pradžioje. Juk iš pradžių 5G bus mažai naudojamas, todėl turės daug mažiau pulsacijos.

Šeši patys baisiausi košmarai, kurie gali išsipildyti

Patys baisiausi košmarai, galintys virsti realybeDėl 5G spinduliuotės žmonija gali patirti tokių didelių sveikatos padarinių, jog dr. Martin Pall juos tiesiog vadina 6 baisiausiais košmarais.

Baisiausi košmarai, kurie gali įvykti – 5G sukels plačiai paplitusį, dažniausiai universalų ar beveik universalų, šių tipų poveikį (ir kiekvieną iš jų reikia išsamiai apsvarstyti remiantis turimais įrodymais):

  1. Greitas ir negrįžtamas žmogaus reprodukcijos žlugimas iki beveik nulinės, pagrįstas daugiausia, bet ne vien, poveikiu vyrų reprodukcijai.
  2. Greitas (nors šiek tiek lėtesnis nei 1) mūsų kolektyvinės smegenų funkcijos žlugimas, kurį sukels didžiulis poveikis žmogaus smegenų struktūrai ir funkcijai.
  3. Labai ankstyva Alzheimerio demencija, kurią taip pat sukels poveikis žmogaus smegenims, įrašytas 2 numeriu.
  4. Autizmas bei dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromas (ADHD), pirmiausia sukeltas perinatalinės 4G/5G spinduliuotės
  5. Masinis žmogaus genofondo pablogėjimas, kurį sukels neigiamas poveikis žmogaus DNR spermoje ir galbūt kiaušinėliuose.
  6. Plačiai paplis elektromagnetinės spinduliuotės sukeltas staigus širdies sustojimas visuose amžiaus tarpsniuose.

Įdiegti dešimtis milijonų 5G antenų, neatlikus nė vieno biologinio saugumo patikrinimo, yra bene pati kvailiausia idėja, kuri galėjo kažkam kilti per visą pasaulio istoriją.[6]

Apie autorių
Martin L. Pall
Martin L. Pall

Dr. Martin L. Pall - Vašingtono valstijos Pullman universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius emeritas.

Susisiekite su Martin L. Pall
Apie Firmus Medicus

Šaltiniai
Pamėk Mus Facebook'e