Garsus biochemijos profesorius perspėja: 5G yra kvailiausias sumanymas pasaulio istorijoje

5G – nematoma, nejaučiama, bet pavojų sveikatai kelianti grėsmė


5G technologija yra potencialiai pavojinga dėl skleidžiamo elektromagnetinio lauko ir jį sukeliančio mechanizmo

Naujausia belaidžio ryšio technologija telekumonikacijų pasaulyje, 5G, jau yra aktyviai integruojama įvairiose pasaulio šalyse, įskaitant ir Lietuvą. Nepaisant nemažo mokslininkų ir medicinos profesorių pasipriešinimo, kurie bando įspėti apie žalą, susijusią su penktosios kartos telekomunikaciniu ryšiu, vyriausybė bei industrinės institucijos neskuba priešintis šiam žingsniui. Nenuostabu, juk naujoji technologija žada būti nepaprastai pelninga.

Biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesoriaus vertinimas

Martinas L. Pall, mokslų daktaras bei Vašingtono valstybinio universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius, taip pat prisidėjo prie šios diskusijos. Savo tyrimo bei studijų metu, jis patvirtino, kad 5G gali sukelti kolosalią žalą žmonių sveikatai. Kaip sako M. L. Pall:

Dešimčių milijonų 5G antenų iškėlimas, nepadarius jokių biologinių bei sveikatos apsaugos tyrimų, yra bene kvailiausias poelgis pasaulio istorijoje.

Ataskaita (ją galite surasti čia) pateikia 4 priežastis, del kurių naujasis 5G yra kur kas pavojingesnis nei anskyvesnės belaidžio ryšio kartos.

5G technologija yra ypač pavojinga dėl 4 išvardintų priežasčių

 1. Technologijos veikimui užtikrinti reikalingų antenų turi būti labai daug. Jos viena nuo kitos privalo būti nutolę nedideliu atstumu;
 2. Siekiant užtikrinti gerą susisiekimą, reikalingos didelės elektros energijos sąnaudos;
 3. Dar vienas technologijos šalutinis efektas – neįprastai didelis pulsacijos lygis;
 4. The apparent high-level interactions of the 5G frequency on charged groups presumably including the voltage sensor charged groups.

Vienoje iš savo paskaitų Martinas L. Pall pradėjo kalbėti tema apie saugumo reikalavimus, kurie yra keliami 2G/3G/4G ryšiui. Mokslininkas taip pat paminėjo, jog visi šalutiniai poveikiai, kurie ekspozicijos metu yra keliami mažesnių dozių nei nustatyta normose, yra tiesiog ignoruojami. Kitais žodžiais tariant, šie reikalavimai yra tiesiog beverčiai, kai yra šnekama apie saugumą.

8 priežastys, pagrindžiančios naujosios technologijos negatyvų poveikį žmogaus sveikatai

 1. Sumažėjęs vaisingumas;[1][2][3][4][5][6]
 2. Neurologiniai/Neuropsichiatriniai pokyčiai;[1][4][7][8]
 3. DNR ląstelių pažeidimas;[1][2][3][9]
 4. Apoptozė – ląstelių mirtis;[1][4][10][11]
 5. Oksidacinis stresas ir atomų/molekulių pažeidimas;[5][10][11][12]
 6. Endokrininiai (hormoniniai) efektai;[1][4][10][11][12]
 7. Per didelis kalcio kiekis ląstelėse;[13][14][15][16]
 8. Vėžys.[13][16][17][18][19]

„5G paleidimas yra tiesiog protu nesuvokiamas“ M. Pall

M. Pall neslėpia pasipiktinimo kalbėdamas apie 5G ryšį, teigdamas kad „5G paleidimas yra tiesiog protu nesuvokiamas“. Ši prezentacija yra nepaprastai vertinga visiems, kurie norėtų suprasti, kodėl ši tema yra svarbi ir kaip kovoti prieš naujai iškilusį pavojų. Pažiūrėkite šią prezentaciją ir pasidalinkite su šeima bei draugais:

Dr. Pall yra vienas iš daugelio mokslininkų, kurie pareiškė savo nuomonę apie 5G pavojų žmogaus sveikatai. Nepaisant to, naujosios technologijos paleidimas juda į priekį be jokių kliūčių.

Biofiziko Martin Blank 5G technlogijos vertinimas

Daktaras Martin Blank iš Kolumbijos Universiteto, psichologijos ir ląstelių biofizikos fakulteto, paskelbė štai tokį apibendrinimą:

Mes sukūrėme tai, kas mums kenkia, ir tai tampa nekontroliuojama. Prieš tai, kai Thomas Edison sukūrė pirmąją elektros lemputę, elektromagnetinės spinduliuotės kiekis aplinkoje nebuvo didelis. Šie kiekiai šiandieną yra kelis kartus didesni nei yra įprasta natūraliam fonui ir jis nuolat auga dėl vis naujų, nesaugių prietaisų. Trumpai pasakius, šie įrenginiai kenkia mūsų ląstelėms ir nutraukia mūsų gyvenimą ankščiau

Medikės Sharon Goldberg nuomonė apie 5G technologiją

Dr. Sharon Goldberg, gydytoja ir profesorė, savo nuomonę apie 5G technologiją pareiškė kalbėdama su JAV senatu:

Bevielė radiacija turi įtakos biofiziniams veiksniams. Taškas. Tai nebėra diskusijų objektas, kai žiūrime į PubMed ir kolegų peržiūros literatūrą. Šie efektai yra matomi visose gyvybes formose: augaluose, gyvūnuose, vabzdžiuose, mikrobuose. Tuo tarpu žmonės serga vėžiu. Yra begalė įrodymų, įrodančių DNR pažeidimus, kardiomiopatiją (kuri palaipniui išsivysto į stazinį širdies nepakankamumą), neuropsichiatrinį poveikį… 5G yra nepakankamai ištirta technologija, kuri yra kenksminga; mes tai patvirtinome moksliniais tyrimais. Akademinėse studijose, mes tai vadiname žmogaus subjektų tyrimais

Šaltiniai