Tymų protrūkio isterija neaplenkė ir Lietuvos

Trumpai apie tymus pasisako Ugnius Kiguolis

Tymai tradicinėse žiniasklaidos priemonėse pateikiami kaip liga, dėl kurios išmirė kone trečdalis pasaulio. Šiomis dienomis, ši vaikiška liga sulyginama su Ebolos virusu ar Poliomelitu. Taip buvo ne visada. Kaip šis eilinis vaikiškas susirgimas tapo mirtina, baimę sėjančia ir mirtį nešančia liga, Ugnius sarkastiškai pasakoja nuotaikingame video.

Video pateikiama tymų susirgimų ir mirčių statistika prieš prasidedant masinei vakcinacijai. Remiamasi ne Ugniaus Kiguolio nuomone ar išgalvotais skaičiais, o Paul Offit pateikta oficialia statistika.

P. Offit yra vienas ryškiausių privalomų skiepų šalininkų, vakcinos nuo Roto viruso kūrėjas, vienas labiausiai minimų vakcinų ekspertų pasaulyje. Beje, jis taip pat prisipažįsta pats persirgęs tymais, ir pamini to pasekmes.

Video taip pat pateikiamos nuotaikingos ištraukos iš meninių ir animacinių filmų, kuriose vaizduojama kaip ši liga buvo traktuojama kai niekas dar nebuvo girdėjęs apie tymų vakciną.

Kita video dalis – Lietuvos respublikos tymų epidemiologinė statistika ir Nacionalinės Visuomenės Sveikatos Priežiūros Laboratorijos (NVSPL) patarima. 

Trumpai pristatoma Valstybinė JAV sistema VAERS (angl. Vaccine Adverse Event Reporting System, lietuviškai vadinama Vakcinų šalutinių poveikių pranešimų sistema), kuri yra mūsų lietuviškojo ULAC atitikmuo. Paminima jos pateikiama statistika. Toliau kalbama apie MMR skiepo šalutinius poveikius, bei informaciją nurodytą gamintojo lapelyje.

Video taip pat yra pateikiama ištrauka iš Stanlei Plolkin apklausų, kuriose jis pateikia išvadas diskutuojant ar yra skiepe aborto liekanų, kaip ir kodel jos ten atsiranda. Dar vaizdingiau apie tai pasakoja Mike Adams.

Pamėk Mus Facebook'e