Autorius - Robert. F. Kennedy, Jr. - firmusmedicus.lt

Robert. F. Kennedy, Jr. ekrano nuotrauka

Robert F. Kennedy, Jr. - amerikiečių aktyvistas, aplinkosaugos teisininkas, skaidrios vyriausybės ir mokslo šalininkas. Robert F. Kennedy, Jr. yra JAV senatoriaus Robert F. "Bobby" Kennedy sūnus, JAV prezidento John F. "Jack" Kennedy sūnėnas, iki 2005 metų žinomas kaip „Waterkeeper Alliance“, švarų vandenį propaguojančios organizacijos, steigėjas ir prezidentas.

Vėliau, nuo 2005 metų, aktyviai padeda vakcinų sužalotų vaikų tėvams, stengiasi atskleisti CDC, farmacijos pramonės ir kitų suinteresuotų pusių sukčiavimo bei korupcijos atvejus. 2016 metais įsteigė ne pelno siekiančią organizaciją the Children’s Health Defense, kuri informuoja visuomenę apie toksinų poveikį žmonių sveikatai.

Kennedy laimėjo istorinį 290 milijonų JAV dolerių vertės ieškinį prieš žemės ūkio milžiną „Monsanto“ ir jo glifosato pagrindu pagamintą produktą „Round-up“, teigdamas, kad produktas sukelia vėžį. Ateityje jis ruošiasi bylinetis su farmacijos pramone dėl jų kuriamų farmakologinių produktų.

Autoriniai Robert F. Kennedy, Jr. straipsniai išversti į lietuvių kalbą publikuojami ir Firmus Medicus svetainėje. Vertimai atlikti Firmus Medicus komandos.

Apie Firmus Medicus

Robert. F. Kennedy, Jr. straipsniai

Vakcinuotų ir nevakcinuotų vaikų imlumo ligoms tyrimai

CDC melas: „Mes netyrėme skiepytų ir neskiepytų vaikų sveikatos būklės“ Amerikos Medicinos Institutas daugybę kartų prašė CDC inicijuoti tyrimus, kuriuose būtų paaiškinta, kaip skiriasi pilnai vakcinuotų ir visiškai nevakcinuotų vaikų grupių sveikata. Plačiau
Skiepai   05 liepos, 2019  
Pamėk Mus Facebook'e