Autorius - Robin Birch - firmusmedicus.lt

Robin Birch ekrano nuotrauka

Robin Birch - biochemikė, farmakologė. Mokslininkės laipsnį įgijo 1970-aisiais Monash Universitete, Viktorijoje, Australijoje. Papildomai atliko įvairius laboratorinius tyrimus, aktyviai domėjosi kitų mokslininkų darbais. Kai kurie iš jų buvo prancūzų kalba, nes viena iš nedaugelio pasaulio laboratorijų, dirbanti toje pačioje srityje kaip ir Birch, buvo Prancūzijoje.

Vėliau baigė edukologiją, mokyklose ir kitose švietimo įstaigose dėstė mokslo, chemijos ir biologijos disciplinas. Per tą laiką parašė nemažai knygų astronomijos ir kitomis mokslinėmis temomis pradinių klasių vaikams. 

Vakcinomis susidomėjo išgirdusi apie Andrew Wakefield istoriją. To pasekoje sukūrė puslapį Vaccines: How The Truth Was Lost (Vakcinos: Kaip pasiklydo tiesa). 

Autoriniai Robin Birch straipsniai į lietuvių kalbą išversti Firmus Medicus komandos ir yra publikuojami informaciniais tikslais Firmus Medicus svetainėje. 

Apie Firmus Medicus

Robin Birch straipsniai

Andrew Wakefield - be teismo nuteista propagandos auka

Kai pradėjau domėtis Andrew Wakefield istorija, ji man pasirodė nepaprastai paini, todėl galiausiai surašiau visą įvykių seką, kad suprasčiau jos esmę. Plačiau
Skiepai   25 rugsėjo, 2019  
Pamėk Mus Facebook'e