Autorius - Theresa Deisher - firmusmedicus.lt

Theresa Deisher ekrano nuotrauka

Dr. Theresa Deisher yra viena žymiausių pasaulio genetikių, praleidusi daugiau nei 20 metų atrasdama ir plėtodama naujus sunkių ligų formų gydymo metodus. Prieš tapdama „AVM Biotechnology“ ir „Sound Choice“ farmacijos instituto (SCPI) įkūrėja bei vadove, mokslininkė dirbo su tokiomis kompanijomis kaip „Genentech“, „Repligen“, „ZymoGenetics“, „Immunex“ ir „Amgen“.

Dr. Deisher daktaro laipsnį įgijo 1990 m., Stanfordo universitete, pasirinko Molekulinės ir ląstelių fiziologijos kryptį. Savo doktorantūros darbą mokslininkė užbaigė Vašingtono universitete. 

Dr. Deisher buvo pirmoji atradusi ir identifikavusi žmogaus širdies kamienines ląsteles, įskaitant vadinamąsias VSELS (labai mažos, į embrioną panašios kamieninės ląstelės). Jai priklauso daugiau kaip 35 JAV ir Japonijoje išduoti patentai, kurių atradimas paskatino svarbius klinikinius tyrimus, pavyzdžiui klinikinis fibroblastų augimo faktoriaus 18 panaudojimo osteoartrito ir kremzlės atstatymui tyrimas.

Jos vadovaujama „AVM Biotechnology“ - visame pasaulyje populiarėjanti biotechnologijų įmonė, kuri savo procesuose nenaudoja moraliai neteisėtų medžiagų. „Sound Choice“ farmacijos instituto misija - šviesti visuomenę apie skiepų saugą, taip pat reikalauti iš gamintojų gerinti vakcinų kokybę.  

Autoriniai Dr. Theresa Deisher straipsniai išversti į lietuvių kalbą publikuojami ir Firmus Medicus svetainėje. Vertimai atlikti Firmus Medicus komandos.

Apie Firmus Medicus

Theresa Deisher straipsniai

Atviras dr. Theresa Deisher laiškas įstatymų leidėjams dėl vakcinose aptinkamų vaisiaus DNR fragmentų

Esu daktarė Theresa Deisher, „Sound Choice“ farmacijos instituto įkūrėja ir vyriausioji mokslininkė. Plačiau
Skiepai   28 rugpjūčio, 2019  
Pamėk Mus Facebook'e