Dr. Martin Pall: 5G spinduliuotė gali būti itin žalinga žmonėms

Martin L. Pall -

5G spinduliuotės poveikis gali būti daug žalingesnis nei kitokios elektromagnetinės spinduliuotės

5G poveikisKaip teigia dr. Martin Pall, moksliniai tyrimai atskleidė nerimą keliantį faktą, jog 5G elektromagnetinė spinduliuotė gali turėti itin žalingą poveikį, o jos tikrąjį mąstą pajusime tik tada, kai 5G pilnai veiks drauge su kitais ryšiais.

Ataskaitose[1] apie poveikį žmonėms Šveicarijoje buvo daug pranešimų apie elektromagnetinės spinduliuotės neurologinį/neuropsichiatrinį poveikį, taip pat žalą širdžiai.

Žinoma, yra daugybė apžvalgų, kuriose pranešama apie tokį elektromagnetinės spinduliuotės poveikį, kokį aptariau prieš tai publikuotuose straipsniuose.[2][3] Štutgarto gydytojai pranešė[4] apie tuos pačius dviejų tipų poveikius (žalą širdžiai ir neurologinį/neuropsichiatrinį poveikį) po 5G paleidimo ir, be to, apie daug padidėjusio elektromagnetinio jautrumo (EHS) atvejų.

Pranešama, kad visi šie trys padariniai atsirado po išmaniųjų skaitiklių spinduliuotės tiek Lamech, tiek Conrad tyrimuose. Be to, pranešta, kad profesorius emeritas Karl Hecht apžvelgė didžiausius profesinės srities elektromagnetinės spinduliuotės tyrimus ir taip pat rado visus tris padarinius. Skirtumas tas, kad poveikis po 5G spinduliuotės atrodo daug didesnis, palyginus su profesinės spinduliuotės tyrimais ar net išmaniųjų skaitiklių tyrimais.

Aš buvau informuotas apie dar sunkesnius 5G spinduliuotės sukeltus neuropsichiatrinius padarinius Pietų Kalifornijoje, tačiau jie iki šiol nebuvo publikuoti. Mes turime pagrindą manyti, kad bet kokia pilnai veikianti 5G sistema, susieta su daiktų internetu (ang. internet of things), duos vis dar žymiai didesnį poveikį nei bet kuri iš šių pirminių išvadų.

Elektromagnetinė spinduliuotė gali paskatinti depresiją

5G ir depresija

Anglijoje buvo išdidžiai paskelbta, kad greitosios medicinos pagalbos tarnyba naudosis 5G ryšiu tarp greitosios medicinos pagalbos automobilių ir jų aptarnaujamų ligoninių. Pirmasis toks greitosios pagalbos automobilis, kaip buvo išdidžiai pranešta, turėjo pradėti veikti Koventryje, Jungtinėje Karalystėje.[5] 

Taigi, kas nutiko, kai veikė tas 5G greitosios pagalbos automobilis? Per 10 dienų trys greitosios medicinos pagalbos darbuotojai mirė nuo savižudybės. Apie tai savo straipsniuose plačiau rašė keli dienraščiai.[6][7][8] Ar tai gali būti susiję su 5G?

Prieš pat jų mirtį informatorius parašė Anglijos Rytų greitosios medicinos pagalbos tarnybos „NHS Trust“ viršininkui, skųsdamasis psichologiniu smurtu. Žemo intensyvumo elektromagnetinė spinduliuotė gali sukelti įvairų neuropsichiatrinį poveikį, įskaitant ir depresiją. Depresija gali tapti savižudybės priežastimi, o įvairūs neuropsichiatriniai padariniai gali sukelti netinkamą elgesį.

Tyrimai rodo galimą sąsają tarp elektromagnetinės spinduliuotės ir apsigimimų

5G žala žmonėmsDr. Martin Pall neramina žinomi apsigimimų atvejai, kurie gali turėti sąsajų su 5G ir todėl perspėja, jog šio ryšio nereikėtų naudoti, kol nebus atlikti išsąmūs tyrimai apie galimą jo žalą ne tik jau gimusiems asmenims, bet ir dar negimusiems vaikams bei reprodukcinei sistemai apskritai.

Tiek Vokietijoje,[9] tiek Prancūzijoje[10] buvo daugybė labai neįprastų žmonių apsigimimų, apimančių netaisyklingą galūnių išsivystymą, pavyzdžiui, netaisyklingą plaštakų ir pirštų struktūrą ir netgi plaštakų ar rankų trūkumą.

Nė viename iš daugelio straipsnių apie galūnių apsigimimus nebuvo siūloma sąsaja su 5G elektromagnetine spinduliuote, tačiau tokį ryšį reikėtų apsvarstyti. To priežastis yra tyrimas,[11] kuris parodė, kad tiek VGCC aktyvumo padidėjimas, tiek kitų jonizuojančių įtampos kanalų padidėjimas gali sukelti netaisyklingą galūnių vystymąsi. Nors per didelis atskirų kanalų aktyvumas nesukelia nukrypimų, kurie yra identiški pastarųjų žmonių apsigimimų atvejams, gali būti, kad per daug įtampos turinčių jonų kanalų derinio veikla gali tai sukelti.

Tarp genetinių tyrimų, rodančių, kad per didelis tam tikro VGCC aktyvumas sukelia galūnių vystymosi defektus, yra Timočio sindromo tyrimai. Timočio sindromo[12] mutacija sukelia daug didesnį VGCC aktyvumą, nes kanalo uždarymo mechanizmas yra ydingas ir todėl aktyvuoti kanalai užsidaro ypač lėtai, pagamindami daug daugiau [Ca2+]i.

Dėl Timočio sindromo mutacijos atsiranda ne tik galūnių vystymosi defektai, bet ir sunkūs autizmo atvejai, taip pat žalingas poveikis širdžiai. Dauguma Timočio sindromu sergančių asmenų miršta nuo staigaus širdies sustojimo 3-7 metų amžiaus – seniausias žinomas Timočio sindromu sergantis žmogus mirė būdamas 13 metų.

Taigi, turime du 5G spinduliuotės sukeltus arba matyt sukeltus padarinius: poveikį širdžiai ir galūnių apsigimimus. O trečias galimas poveikis, sukeltas 5G spinduliuotės perinataliniu būdu – autizmas. Visa tai susiję su VGCC aktyvacija.

Apibendrinant galima teigti, jog įvairiose šalyse pastebimi įvairūs nerimą keliantys įvykiai, kurie gali būti siejami su 5G ryšio spinduliuote bei jos sukeliamais mechanizmais. Todėl būtina kuo išsamiau ištirti elektromagnetinės spinduliuotės poveikį ir neįdiegti 5G, kol nebus užtikrintas saugumas. Dabartinių „saugos gairių“ šalininkai, žinoma, su tuo nesutiks, nes gairės išvis neįtraukia biologinio poveikio. Kaip jau minėjau,[2] dėl to dabartinės gairės iš tiesų neužtikrina saugumo ir yra klaidingos.

Ir leiskite man priminti, jog tikrasis 5G elektromagnetinės spinduliuotės žalos mastas išaiškės tik tada, kai šis ryšys pilnai veiks ir bus naudojamas daugelio žmonių. Nes kol nėra didelės apkrovos, tol 5G elektromagnetinės spinduliuotės pulsacija nėra tokia stipri, kokia ji bus, kai technologija veiks pilnu pajėgumu.

Apie autorių
Martin L. Pall
Martin L. Pall

Dr. Martin L. Pall - Vašingtono valstijos Pullman universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius emeritas.

Susisiekite su Martin L. Pall
Apie Firmus Medicus

Šaltiniai
Pamėk Mus Facebook'e