Dr. Martin Pall: 5G spinduliuotė gali kenkti galvijams, paukščiams ir vabzdžiams

Martin L. Pall -

Galvijų panika ir agresyvus elgesys sutapo su 5G testavimo laiku

5G poveikis galvijamsDr. Martin Pall mano, jog neturėtų stebinti, kad elektromagnetinė spinduliuotė gali sukelti galvijų paniką ar agresyvų elgesį, kadangi buvo pastebėtas elektromagnetinės spinduliuotės neurologinis/neuropsichiatrinis poveikis.

Du dideli galvijų panikos atvejai Nyderlandų šiaurės Fryzijos srityje sutapo su 5G testavimo laiku.[1] Tai neturėtų stebinti, atsižvelgiant į tai, kad elektromagnetinė spinduliuotė gali sukelti neurologinį/neuropsichiatrinį poveikį. Tikėtina, kad galvijų paniką sukėlė du specifiniai mechanizmai. Mokslininkai pastebi, jog didelis įtampą turinčio kalcio kanalo (VGCC) aktyvumas sukelia baimės padidėjimą gyvūnams ir žmonėms.[2]

Elektromagnetinė spinduliuotė, irgi veikianti per perdėtą VGCC aktyvumą, taip pat smarkiai padidina norepinefrino, kovos ar skrydžio (ang. fight or flight) hormono, išsiskyrimą. Manoma, jog jie veikia drauge, sukeldami paniką. Elektromagnetinių bangų įtaka pieninių galvijų pieno gamybai rodo, kad galvijai gali būti gana jautrūs elektromagnetinės spinduliuotės poveikiui.

Taip pat buvo užfiksuoti[3][4] keletas keisto, agresyvaus galvijų ir avių elgesio atvejai Vokietijoje,[5][6] kurie taip pat gali būti susiję su 5G spinduliuotės poveikiu.[7]

Kiekvienas iš šių atvejų turėtų būti išsamiai ištirtas dėl galimo 5G spinduliuotės vaidmens. Paskutinis mano paminėtas atvejis[7] yra aiškiausiai susijęs su 5G, nes minimos karvės yra iš Šiaurės Fryzijos, kur galvijai, kaip pažymėta antroje pastraipoje, buvo veikiami 5G spinduliuotės.

Kiekvienas iš tokių atvejų turi būti ištirtas prieš darant galutines išvadas. Atsižvelgiant į tai, kad ne kartą buvo įrodyta, jog „saugos gairėse“ nėra numatytas biologinis poveikis, taigi ir saugumas, visos saugumo garantijos, pagrįstos tomis „saugos gairėmis“, yra apgaulingos.[8] Tačiau yra patikimų mechanizmų, kuriais elektromagnetinės spinduliuotės poveikis gali būti tinkamai nustatytas. Todėl manau, jog būtina išsamiai ištirti akivaizdžią galimą priežastį – 5G elektromagnetinio lauko ir (arba) didelio antenos tankio 4G spinduliuotės poveikį.

5G gali būti susijęs su paukščių žūtimi

Paukščių žūtys po 5G įjungimoPer 5G bandymus parke netoli Noterdamo staigiai žuvo šimtai paukščių, nes jiems sustojo širdis.

Per 3 dienas trukusius 5G bandymus parke netoli Roterdamo, dėl staigaus širdies sustojimo mirė šimtai paukščių.[9] Ir anksčiau buvo paskelbta pasakojimų apie šių paukščių žūtį, kuriuose pramonė neigė atlikusi 5G bandymus, tačiau šiame straipsnyje nurodyta, kad darbuotojams buvo liepta meluoti apie tuos bandymus. 

Verta paminėti, jog buvo įrodyta, kad milimetrinės bangos (nepulsuojančios) gali sukelti širdies sustojimą graužikams.[10] Todėl labai tikėtina, kad šių paukščių žūtį iš tikrųjų sukėlė 5G spinduliuotė.

Antroji akivaizdi paukščių, iškritusių dėl staigiai sustojusios širdies, epidemija įvyko praėjusių metų spalį, netrukus po to, kai 5G greitosios pagalbos automobilis buvo įjungtas Koventryje (apie tai plačiau skaitykite kitame „Firmus Medicus“ publikuotame straipsnyje, pavadinimu „Dr. Martin Pall: 5G spinduliuotė gali būti itin žalinga žmonėms“[11]). Spalio mėn. jau buvo pranešimų, kad paukščiai krito iš dangaus šalia Koventrio ligoninės, po to, kai buvo įjungtos 5G antenos, kurios buvo reikalingos „Išmanosios 5G greitosios pagalbos“ belaidei sistemai.

Tikėtina, jog dėl 5G elektromagnetinės spinduliuotės taip pat bus smarkiai paveikti ir vabzdžiai. 2000 ir 2001 m. buvo išduoti du JAV patentai, skirti naudoti milimetrinių bangų elektromagnetinę spinduliuotę kaip insekticidus (patentai Nr. 6 073 365 ir 6 192 598). Šie patentai buvo skirti neimpulsinei spinduliuotei, o ne ypač impulsinei ir todėl pavojingesnei 5G spinduliuotei naudoti.

Dėl 5G spinduliuotės poveikio augalams, 5G gali sukelti masinius gaisrus

5G spinduliuotė gali sukelti gaisrus

Elektromagnetinė spinduliuotė taip paveikia augalus, jog padidėja tarpląstelinis kalcio kiekis, o tai savo ruožtu sukelia labai padidėjusį labai lakių ir labai degių terpenų kiekį. Toks pokytis, savo ruožtu, gali priversti augalus degti taip, lyg jie būtų apipurkšti benzinu.

Galbūt jau susidūrėme su pirmaisiais 5G gaisrais. Penkiuose miestuose palei rytinę Pietų Korėjos pakrantę įvyko keletas ankstyviausių 5G ryšio įjungimų pasaulyje (jų 5G sistemos buvo įjungtos – 2019 m. balandį).[12] Penki precedento neturintys gaisrai tuose pačiuose miestuose kilo po 1,5 dienos.[13][14]

Taigi, galime pastebėti ne vieną galimai su 5G spinduliuote susijusį įvykį. Būtina išsamiai ištirti elektromagnetinės spinduliuotės žalą ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams bei gamtai. Kaip jau minėjau ankstesniuose tekstuose, negalima pasikliauti „saugos gairėmis“, kuriose neįtrauktas galimas biologinis elektromagnetinės spinduliuotės poveikis, nes tai drauge reiškia, kad tokios gairės neapsaugos nei žmonių, nei gyvūnų, nei augalų.

Apie autorių
Martin L. Pall
Martin L. Pall

Dr. Martin L. Pall - Vašingtono valstijos Pullman universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius emeritas.

Susisiekite su Martin L. Pall
Apie Firmus Medicus

Šaltiniai
Pamėk Mus Facebook'e