Autorius - Paul Offit - firmusmedicus.lt

Paul Offit ekrano nuotrauka

Paul Offit - pediatras, imunologas, virusologas. Specializuojasi infekcinėse ligose, vakcinose, yra vienas iš roto vakcinos atradėjų.

P. Offit buvo suteikta Maurice R. Hilleman vakcinologijos ir pediatrijos profesoriaus kėdė Pensilvanijos universiteto Perelman medicinos mokykloje, Filadelfijos vaikų ligoninėje užima Vakcinų ugdymo centro direktoriaus pareigas. Taip pat yra Užkrečiamų Ligų Kontrolės ir Prevencijos Centro imunizacijos praktikos patariamojo komiteto narys, nevyriausybinių organizacijų „Kiekvienas vaikas po du“ valdybos narys ir „Autizmo mokslo fondo“ (ASF) steigėjas.

P. Offit išleidęs daugelį knygų, iš jų devintoji - „Pandoros laboratorija“. Pensilvanijos universiteto medicinos mokyklos apdovanotas Luigi Mastroianni ir William Osler apdovanojimu, Nacionalinio Užkrečiamųjų Ligų fondo - Charleso Mérieux apdovanojimu, pagerbtas Bill ir Melinda Gates fondo. 

Autoriniai Paul Offit straipsniai į lietuvių kalbą išversti Firmus Medicus komandos ir yra publikuojami Firmus Medicus svetainėje informaciniais tikslais. 

Apie Firmus Medicus

Paul Offit straipsniai

Dr. Paul Offit: tėvai, kurie kovoja už saugesnius skiepus, yra tikri herojai

Interviu metu Dr. Paul Offit išreiškė pagarbą tėvams, kovojantiems už saugesnius skiepus . Plačiau
Skiepai   15 balandžio, 2020  

Dr. Paul Offit: Kas pridarys daugiau žalos, koronavirusas ar jo baimė?

Išskiriamos trys priežastys, dėl kurių žmonės bijo virusų. Plačiau
Ligos   17 kovo, 2020  
Pamėk Mus Facebook'e