Autorius - Tetyana Obukhanych - firmusmedicus.lt

Tetyana Obukhanych ekrano nuotrauka

Tetyana Obukhanych - biochemikė, imunologė (bakalauro ir daktaro laipsnis). Baigusi studijas Rockefeller Universitete, podoktorantūros studijas atliko Harvardo ir Stanfordo universitetų medicinos mokykloms priklausančiose imunologijos laboratorijose. Pagrindinė mokslo tyrimų sritis - vakcinos. Plačiausiai žinomas tyrimas įrodė, jog nevakcinuoti vaikai nekelia jokios papildomos rizikos vakcinuotiems vaikams.

Obukhanych yra „Physicians for Informed Consent“ ir „Building Bridges in Children's Health“ (BBCH) organizacijų viena iš steigėjų ir narių, 8 peer-reviewed mokslinių straipsnių autorė, taip pat yra knygos „Vakcinų iliuzija: kaip vakcinacija veikia mūsų natūralų imunitetą ir ką mes galime padaryti, kad atgautume savo sveikatą“ (angl. Vaccine Illusion: How Vaccination Compromises Our Natural Immunity and What We Can Do To Regain Our Health) autorė.

Obukhanych siekia dalintis savo žiniomis apie imunologiją ir įnešti daugiau aiškumo apie imunizaciją, imunitetą ir imuninę sistemą.

Autoriniai Tetyana Obukhanych straipsniai išversti į lietuvių kalbą publikuojami ir Firmus Medicus svetainėje. Vertimai atlikti Firmus Medicus komandos.

Apie Firmus Medicus

Tetyana Obukhanych straipsniai

Dr. T. Obukhanych perspėja dėl eksperimentinės COVID-19 vakcinos

Vakciną nuo COVID-19 kuriančios bendrovės veiksmai kelia abejones. Plačiau
Skiepai Sveikata   07 rugpjūčio, 2020  

Ar reikia bijoti tymų sukeliamos imuninės amnezijos?

Visuomenėje sklando mitas, kad susirgimas tymais ištrina imuninės sistemos atmintį ir asmuo tampa vėl jautrus daugybei ligų sukėlėjų, kuriems buvo atsparus prieš susirgdamas. Plačiau
Ligos   10 gruodžio, 2019  

Kolektyvinis imunitetas: tarp propagandos ir realybės

Nepaisant to, kad vietiniai tymai, dėka ilgai trunkančių masinių skiepijimo pastangų, Šiaurės Amerikoje yra laikomi išnaikintais, mums yra nuolat primenama, kad sumažėjęs skiepytų vaikų skaičius gali paskatinti ligos protrūkį. Plačiau
Skiepai   04 rugsėjo, 2019  
Pamėk Mus Facebook'e